1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji

LG esnek monitör modelini duyurdu.

LG esnek monitör modelini duyurdu.
Esnek LG monitör esnek olmayan fiyatla geliyor.
0

LG’nin geçtiğimiz aylarda duyurusunu yaptığı belirli kavis oranına kadar esneyebilen 42 inçlik OLED monitörü satışa çıkıyor. LG OLED Flex LX3 monitör modeli oldukça yüksek bir fiyata sahip .

LG OLED Flex LX3 özellikleri ve fiyatı.

LG OLED Flex LX3 modeli düz tasarımdan 900R kavis olarak tasarımına kadar bir esneme payına sahip. Firma menteşe sisteminin günde 10 kere esneme şartıyla 10 seneye kadar kadar dayanabileceğini ifade ediyor.
42 inçlik OLED ekrana sahip olan monitör böylece iş çeşidine göre kavis oranınıda ayarlayabiliyor. Toplam 20 farklı kavis oranı ile özelleştirme oldukça yüksek. Otomatik olarak 2 mod, manuel olarak 20 mod olduğunu söylemek gerek. Ekran yüzde 100 renk hassasiyet sertifikasına sahipken 0.1ms ise tepki süresi sunuyor.
(Alpha) 9 Gen ve 5 yapay zekâ yongası sahneye göre algoritmalar çalıştırırken en iyi görüntü kalitesini amaçlıyor. Stand ile ekran aşağı ve yukarı da ayarlanabiliyor. RPG, RTS yada FPS oyunlara göre ekrandaki pencere boyutu değiştirilebiliyor.

120hz tazeleme hızı, Dolby Atmos, AI Game Sound, HDMI 2.1, 2 adet 40W hoparlör, VRR, ALLM düşük gecikme modu, G-SYNC Compatible, AMD FreeSync Premium şeklinde bir çok özellik mevcut. webOS üzerinde çalışan monitör Wi-Fi 6 ve Bluetooth 5.0 ,özelliklerine de sahip. LG OLED Flex LX3 monitör modeli 3099$ fiyat etiketine sahip ve 18 Ocak itibariylede piyasada olacak. Rezervasyonlar başladı.

İlginizi Çekebilir

Yorum Yap