1. Ana Sayfa
  2. Tüm Haberler

Apple Watch Ultra Ya karda kayak yapanlar için yeni takip özelliği geldi.

Apple Watch Ultra Ya karda kayak yapanlar için yeni takip özelliği geldi.
Apple Watch Ultra kış aktivitelerini seven bireyler için çok daha iyi işlevsel bir hâle getirildi. Slopes: Ski & Snowboard isimli üçüncü parti uygulama bu cihaz ile uyumlu bir şekilde çalışıyor. Nerede kayak yaptığınızı, ne kadar süredir kaydığını, yüksekliğinin ne olduğunu ve 1 saatte kaç mil hız yaptığınızı öğrenebileceksiniz. Slopes: Ski & Snowboard ücretli mi? Türkçe dil desteğinin bulunduğu bu yazılımı yüklemek için iOS 14.1'e yada daha üst bir sürüme ihtiyaç duyacaksınız. Bu durum iPadOS için de aynı. Apple Watch Ultra için Slopes: Ski & Snowboard aracılığıyla yayınlanan bu özellikler bir ücret karşılığında kullanılabiliyor. Apple Watch Ultra'nın üzerindeki Eylem düğmesi bu uygulama ile beraber kullanılabiliyor. Kullanıcılar bu düğmeye bastığında antrenman modunu kullanıma açabiliyor. Bu modu duraklatmak için ise Eylem düğmesi ile yan düğmeye aynı anda basılması gerek . Siri ile de sorunsuz bir şekilde çalışan Slopes: Ski & Snowboard Un menüsündeki sesli komutları da kullanabilirsiniz. Bütün Apple Watch modelleri etrafta kar veya su varken ekrana bir başka obje tarafından yanlışlıkla dokunulmasını önlemek için Su Kilidi isimli bir modu devreye alabiliyor. Sulu veya karlı bir ortamdan çıktıktan sonra saatin hoparlöründeki suyu temizlemek için Digital Crown A basılı tutmalısınız. Apple Watch Unuzda watchOS 8 veya watchOS 8'in bir alt sürümü yüklü ise Digital Crown A basmak yerine ilgili düğmeyi döndürmelisiniz.
0

Apple Watch Ultra kış aktivitelerini seven bireyler için çok daha iyi işlevsel bir hâle getirildi. Slopes: Ski & Snowboard isimli üçüncü parti uygulama bu cihaz ile uyumlu bir şekilde çalışıyor. Nerede kayak yaptığınızı, ne kadar süredir kaydığını, yüksekliğinin ne olduğunu ve 1 saatte kaç mil hız yaptığınızı öğrenebileceksiniz.
Slopes: Ski & Snowboard ücretli mi?

Türkçe dil desteğinin bulunduğu bu yazılımı yüklemek için iOS 14.1’e yada daha üst bir sürüme ihtiyaç duyacaksınız. Bu durum iPadOS için de aynı. Apple Watch Ultra için Slopes: Ski & Snowboard aracılığıyla yayınlanan bu özellikler bir ücret karşılığında kullanılabiliyor.

Apple Watch Ultra’nın üzerindeki Eylem düğmesi bu uygulama ile beraber kullanılabiliyor. Kullanıcılar bu düğmeye bastığında antrenman modunu kullanıma açabiliyor. Bu modu duraklatmak için ise Eylem düğmesi ile yan düğmeye aynı anda basılması gerek .

Siri ile de sorunsuz bir şekilde çalışan Slopes: Ski & Snowboard Un menüsündeki sesli komutları da kullanabilirsiniz. Bütün Apple Watch modelleri etrafta kar veya su varken ekrana bir başka obje tarafından yanlışlıkla dokunulmasını önlemek için Su Kilidi isimli bir modu devreye alabiliyor.
Sulu veya karlı bir ortamdan çıktıktan sonra saatin hoparlöründeki suyu temizlemek için Digital Crown A basılı tutmalısınız. Apple Watch Unuzda watchOS 8 veya watchOS 8’in bir alt sürümü yüklü ise Digital Crown A basmak yerine ilgili düğmeyi döndürmelisiniz.

Yorum Yap