1. Ana Sayfa
  2. Tüm Haberler

APTOS coin zengin etti.

APTOS coin zengin etti.
APTOS coin zengin etti.
0

Daha hızlı ve daha verimli bir blok zinciri kurmak için yola çıkan Layer 1 projesi APTOS, sabah erken saatlerde Binance dahil pek çok borsada ticarete açıldı. Testlere katılanlar servet sahibi oldu.

APTOS nedir?

Uzun süredir geliştirme aşamasında olan ve pek çok önemli yatırımlar alan APTOS, geniş bir blok zinciri oluşturma aşamasında. 12 Ekim itibariyle ilk bloğu oluşturulan blok zinciri üzerinde DeFi platformlarından pazar yerlerine oyunlara , NFT platformlarına kadar sayısız proje yer alacak.
APT simgesiyle Binance ve FTX dahil pek çok borsada ticaret açılan APTOS bazı borsalarda 60$ seviyesine kadar çıktı ancak sonrasında 7$ seviyesine kadar düştü. Ön satışı olmayan bu proje daha çok yatırımcıların elinde bulunuyordu. Bu bakımdan da yüklü satışlar geldi. bununla birlikte airdrop da yapıldı.

APTOS testlere başladığı dönemde başvuruları da açmış ve yaklaşık 110 bin kullanıcı ile bir süreç yürütülmüştür. Toplam 20 milyon APT coin bu kişilere dağıtıldı. Cüzdan başı 150 civarında bir APT geldi. Bir kişinin 10 bin cüzdan açarak 1.5 milyon civarında APT biriktirdiği ve açılış esnasında bunları sattığı söyleniyor. Yüksek fiyatlarda satanlar 9 bin dolar gelir elde etmeyi başardı. Şu çöküş döneminde çok iyi bir para olduğunu söylemek gerekir. Bundan sonra kripto para topluluğunun dikkati APTOS üzerinde çıkacak yeni projelere çevrilmiş bir durumda

Yorum Yap