1. Ana Sayfa
  2. Tüm Haberler

ASRock tan kasa içerisine LCD ekran.

ASRock tan kasa içerisine LCD ekran.
ASRock tan kasa içerisine LCD ekran.
0

Genel olarak ikinci ekranlar monitör, akıllı telefon, tablet veya dizüstü yanına çeşitli işleri aktarmak için kullanılıyor. ASRock ise insanların kasa içerisinde de bir LCD ekrana ihtiyacı olabileceğini düşünüyor.

ASRock kasa ekranı.

ASRock daha önce eDP bağlantısı bulunan anakartlarını tanıtmış ancak çok yaygın olmayan bu bağlantının ne işe yaradığı anlaşılamamıştır. Bu hafta firma eDP üzerinden kasa içerisine entegre edebileceğiniz LCD ekran duyurdu. Ekranı kasanın yan kısmına. taktıktan sonra ise üzerine şeffaf paneli yerleştirmeniz gerekiyor.
13.3 inçlik bu IPS LCD ekran Full HD çözünürlüğünde ve 60 Hz tazeleme hızına sahip. 300 nit parlaklık ile ortalama bir kullanım tecrübesi sunuyor. 300.26 x 193.01 mm ölçülerinde olan panel ASRock Z790 Live Mixer, Z790 Pro RS/D4, Z790M-ITX WiFi, Z790 Steel Legend WiFi, Z790 PG Lightning, Z790 Pro RS, Z790 PG Lightning/D4, H610M-ITX/eDP ve B650E PG-ITX WiFi anakartlar ile beraber uyumlu.
Ekran önemli istatistikleri gösterdiği gibi ikinci ekran olarak kullanılabiliyor. Özellikle masaüstüne ikinci monitör eklemek istemeyenler için alternatif çözüm olabilir. ASRock henüz kasa ekranının fiyatını açıklamadı.

İlginizi Çekebilir

Yorum Yap