1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji

ASUS ProArt Display’e Bronz ödül.

ASUS ProArt Display’e Bronz ödül.
ASUS ProArt Display’e Bronz ödül.
0

Seattle, Washington’da düzenlenen IDEA (International Design Excellence Awards) 2022 Törenleri’nde tüketici teknolojileri kategorisinde ASUS ProArt Display PA147CDV taşınabilir ekran modeli Bronz ödül aldı.

Yaratıcı profesyonellerin ekranı.

İçerik üreticileri ve Tasarımcılar düşünülerek tasarlanan taşınabilir ProArt Ekranlar yaratıcılık süreçlerini kolaylaştırıyor. Yaklaşık bir klavye boyutunda olan bu renk doğruluğu yüksek 32:9 en boy oranlı ekran uygulamalar ve araç çubukları için geniş bir alan sunmakta.

ASUS ProArt Display’e Bronz ödül.

Sanal ASUS Dial ve ASUS Control Panel ile kullanıcılara desteklenen Adobe Creative Suite uygulamalarında sorunsuz çalışma olanağı veren kapsamlı kontroller sunmakta. Buna ek olarak, ekranın tabanında yer alan fiziksel düğme de hassas kontrol ve dokunmalı geri bildirim sağlamakta.
Asus ProArt Display PA147CDV biraz daha ana ekranın yanına yardımcı olacak şekilde geliştirilmiştir. Stand oldukça büyük ve ekran, üzerine yatabilir. Diğer taraftan sol arka kısımda bir kontrol tekerleği mevcut. Yani ana ekran olarak tercih edecekler biraz zorlanabilirsiniz.

Microsoft Pen Protocol 2.0 desteği sunan ekran Microsoft Surface Dial ile uyumlu tüm uygulamalarla çalışabilir. 10-bit renk desteği, fabrika çıkışı Delta E<2 ayarı, sRGB ve REc.709 renk gamının tamamı gibi özellikler de mevcut. Ekran geçen yıl da Good Design ödülü kazanmıştır.

Yorum Yap