1. Ana Sayfa
  2. İş Dünyası

Binance satın alabilir iddiası TKO fiyatını yükseltti.

Binance satın alabilir iddiası TKO fiyatını yükseltti.
Binance satın alabilir iddiası TKO fiyatını yükseltti.
0

FTX borsasının batmasıyla en önemli rakibini elimine eden Binance borsası bir taraftan da büyümeye devam etmekte. Hintli WazirX borsasından sonra Endonezyalı Tokocrypto borsası da hedefinde.

Tokocrypto nasıl bir borsa?

Jakarta merkezli olan Tokocrypto, iddiasına göre ülke düzenleyici kuruluşlarından onay alabilmiş tek borsadır. CMC verilerine göre günlük 9 milyon dolar işlem hacmi ile çok da iddialı değil fakat çalışma lisansı alması önemlidir.
270 milyon nüfusu ile Endonezya aynı zamanda kripto para benimsenmesi açısından da çok yukarılardadır. Lisanslı bir borsayı satın alarak Endonezya kullanıcılarına hizmet vermek Binance için bulunmaz bir fırsat. Ayrıca iki borsa uzun süredir pek çok alanda işbirliği halindedir.

Binance borsasının satın alma görüşmelerine başladığı haberleri ile birlikte TOKO Coin yani TKO iki katın üzerinde artarak 57 cent seviyelerine kadar çıktı ve 42 cent seviyelerine geri gelmişti. TKO hali hazırda Binance borsasında da listelidir. Satın alımdan sonra Tokocrypto patronunun görevi bırakacağı ve işten çıkarmalar yapılacağı da gündeme düştü.

İlginizi Çekebilir

Yorum Yap