1. Ana Sayfa
  2. Girişim

bir çok oyunun olduğu EA Play, Steam’de ilk ay 8 TL oldu.

bir çok oyunun olduğu EA Play, Steam’de ilk ay 8 TL oldu.
bir çok oyunun olduğu EA Play, Steam'de ilk ay 8 TL oldu.
0

Electronic Arts’ın oyun abonelik servisi olan EA Play, Steam’de ilk aya özel indirime girmiş durumda. Xbox Game Pass ve Ps Plus tarzı bir servis olan EA Play’de, Electronic Arts’ın oyunları yer almakta. Kullanıcılar aylık veya yıllık abonelik ile platformda yer alan oyuncuların tamamına erişim sağlayabilmek.

EA Play bünyesinde halihazırda bulunan 50’den fazla oyun bulunuyor. Bu sayı hizmetin Origin versiyonunda yaklaşık 80 adet, EA Play Pro (Origin) seçeneğinde ise yaklaşık tam 150 adet oyun olarak gerçekleşiyor.
EA Play, ilk aya özel 8 TL.

Öte yandan EA Play’in aylık ücreti ise 40 TL. Fakat yeni yapılan kampanya sayesinde aylık abonelik ücreti ilk ay için 8 TL seviyesine işnmiş durumda. İlk aydan sonraysa standart abonelik ücreti ödemeye devam edebilirsiniz. Eğer servisi beğenirseniz yıllık 250 TL olan paketin daha avantajlı olduğunu da ifade edelim.

Steam’de geçerli EA Play, kampanyasına ilk kez abone olacak olanlar katılabiliyor. Eğer daha önceden bir abonelik başlamışsanız bu indirimden yararlanamayacak sınız. Bu arada kampanya, 15 Kasım’ a kadar geçerli olacak.

Yorum Yap