1. Ana Sayfa
  2. Tüm Haberler

Cooler Master yeni oyuncu koltuğunu paylaşımıyla duyurdu.

Cooler Master yeni oyuncu koltuğunu paylaşımıyla  duyurdu.
Cooler Master yeni oyuncu koltuğunu paylaşımıyla duyurdu.
0

Son dönemde oyuncu koltuklarında da rekabet gittikçe ısınmaya başladı. Maliyet odaklı ürünlerin yanında oyuncuların tecrübesini daha da yoğunlaştıracak koltuk modelleri de piyasaya çıkmaya devam ediyor.

Cooler Master Synk X özellikleri ve fiyatı.

Cooler Master yeni oyuncu koltuğunu paylaşımıyla duyurdu.

Cooler Master Synk X oyuncu koltuğu fazla yoğun tecrübelere odaklanıyor. Bluetooth üzerinden PC yanında TV, oyun konsolu ve mobil cihazlarla da kullanılabildiği için çapraz platformu uyumlu bir şeklinde tanımlanıyor.
Koltuğun en önemli özelliği ise ses dalgalarını titreşime çevirebilmesi. Böylece aynı mobil cihazlarda olduğu gibi oyun esnasında titreşimlerlede geri bildirim sağlanıyor ve oyun atmosferi yansıtılmaya çalışılıyor. Mini kontrol panelinde Bluetooth bağlantısı, bağlantı bildirimleri, batarya bildirimleri, titreşim ayarları ve kulaklık çıkışı gibi pek çok modüller yer alıyor. Koltuğun bir bataryasıda olduğu ifade edilmiş.
Tasarım tarafında daha çok esnek ayaklıklar, 135 derece yatabilen sırtlık, ayarlanabilir kol destekleri ve ayaklarınız içinde ekstra bir destek, baş kısmında LED aydınlatma şeklinde ayrıntılar mevcut. Cooler Master Synk X için 1299$ miktarında fiyat etiketi mevcut.

Yorum Yap