1. Ana Sayfa
  2. Tüm Haberler

DH Forum üyeleri TurkNet’in soru cevap etkinliği için TurkNet yetkilileriyle birlikte bir araya geldi.

DH Forum üyeleri TurkNet’in soru cevap etkinliği için TurkNet yetkilileriyle birlikte bir araya geldi.
DH Forum üyeleri TurkNet'in soru cevap etkinliği için TurkNet yetkilileriyle birlikte bir araya geldi.
0

Özellikle son birkaç yıldır adından sıkça bahsettiren ve sektöre getirdiği yeniliklerle konuşulan TurkNet geçtiğimiz hafta güzel bir ilke imza attı. TurkNet Giga Buluşmaları adı altında başlatmış olduğu etkinlikte Donanım Haber Forum üyelerini bir araya getirdi ve TurkNet ile ilgili bir soru-cevap etkinliği yaptı.

TurkNet Giga Buluşmaları.

TurkNet’in en çok konuşulduğu platformlardan biri olan Donanım Haber Forum üzerinden bir konu açarak etkinliğe katılmak isteyen ilk 8 kişi TurkNet ofisine davet edildi. DonanımHaber yi temsilen ben de bu etkinliğe katıldım. Etkinlikte önce kısa bir sunum yapıldı ve hemen ardından direkt soru-cevap kısmına geçildi. Sorular cevaplanırken TurkNet tarafında farklı uzmanlıkları bulunan çalışanlar vardı ve bu sayede her soru, yetkilisi tarafından cevaplanabildi.
İnternet ve bilgisayar teknolojisine dair her şeyin konuşulduğu buluşmada TurkNet; internet kullanıcılarının yaşadığı sorunlar ile ilgili birinci ağızdan geri dönüşler ve içgörüler elde ederek kendisine notlar çıkardı.
İnternet kullanıcılarının yaşadığı problemleri her zaman göz önünde bulundurarak adım atan ve buna göre hizmetini geliştiren internet servis sağlayıcısı, birincisini Donanım Haber’in teknoloji tutkunu forum kullanıcıları ile gerçekleştirdiği TurkNet Giga Buluşmalarını farklı alanlardaki kullanıcılarla da gerçekleştirerek kullanıcıların deneyimlerini hızla geliştirmeyi hedefliyor.

İlginizi Çekebilir

Yorum Yap