1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji

GameStop işçi çıkarmalara başladı.

GameStop işçi çıkarmalara başladı.
GameStop işçi çıkarmalara başladı.
0

GameStop, yaklaşan kazanç raporu öncesinde çoğu çalışanını işten çıkardı. Axios A göre, şirketin kripto cüzdanının arkasındaki ekip özellikle ağır bir darbe aldı. GameStop un Baş Yazılım Mühendisi Daniel Williams, LinkedIn’de yaptığı bir paylaşımda; e-ticaret ürün ve mühendis çalışanlarının da dahil olduğunu vurgulayarak; “GameStop ta şu anda devam etmekte olan büyük bir işten çıkarma turu daha” olduğunu paylaştı. Williams daha sonra yaptığı bir yorumda, resmi bir şirket duyurusu yapılacağını açıkladı.

Kripto para piyasalarında yaşanan düşüşler, kripto şirketlerini olumsuz yöden etkiliyor. çoğu şirket sektörde kalabilmek için çalışanlarını işten çıkarma kararı alıyor. Son olarakta bu akıma katılan isim GameStop oldu.
Video oyunu perakendecisi GameStop, yaklaşan kazanç raporu öncesindede bugün bir grup çalışanını daha işten çıkardı. Axios A göre, şirketin kripto cüzdanının arkasındaki ekip özellikle ağır darbe aldı.
Şirketin hareketinden etkilendiğini yazan blockchain ve iOS mühendisi Brandon Jenniges de dahil olmak üzere çok sayıda eski çalışan, bugün LinkedIn’deki işten çıkarmalarla ilgili genel durum güncellemeleri paylaştı.

 

İlginizi Çekebilir

Yorum Yap