1. Ana Sayfa
  2. Dijital

Half-Life: Alyx için tek oyunculu mod çıkarıldı.

Half-Life: Alyx için tek oyunculu mod çıkarıldı.
Half-Life: Alyx için tek oyunculu mod çıkarıldı.
0

Sanal gerçeklik oyunu Half-Life Alyx’e tek oyunculu hikaye modunu getiren Levitation paylaşıldı. İki yıllık çalışmanın ardından ücretsiz olarak oyunculara açılan Half Life Alyx modu Levitation, oyuna yeni bir hikaye eklenmekte.

Half Life Alyx: Levitation’da oyuncular Sector X of City 17’deki garip olayları çözmeye çalışan Alyx Vance’in yerini almakta. Modun fragmanına göre, oyunda cevapları bulmak kolay olmayacaktır. Mod, Steam Workshop üzerinden abone olunarak ücretsiz olarak indirilebiliyor fakat orjinal oyuna sahip olmak gerekiyor. Oyuncular, birinci bölüm yükleyip oynamaya başladıktan sonra kalan dört bölüm otomatik olarak indirilecektir.

Half-Life: Alyx için tek oyunculu mod çıkarıldı.Levitation hikayesi.

Alyx, G-MAN ile tanıştıktan sonra City-17’ye döner ve Russel ile bir kez daha birlikte çalışmaya başladılar. Alyx’in yokluğunda, City-17’nin Sector X bölgesinde havada duran gizemli bir bina gösterilmiştir. Barry ve Maya adında direnişin iki kilit üyesi, Sector X’e sızmaya ve orayı incelemeye karar verir fakat bir anda sinyalleri kesilir…  Alyx, arkadaşlarını, muhtemelen tüm direnişi kurtarmak zorunda.

Yorum Yap