1. Ana Sayfa
  2. İş Dünyası

Huawei Watch Buds, 2 Aralık’ta tanıtılacak: Özellikleri hâlâ sır.

Huawei Watch Buds, 2 Aralık’ta tanıtılacak: Özellikleri hâlâ sır.
Huawei Watch Buds, 2 Aralık'ta tanıtılacak: Özellikleri hâlâ sır.
0

Huawei’nin kulaklıkları kasasına gizlenen akıllı saat modeli Watch Buds, kesin olarak tanıtılacak. Şirket, yeni giyilebilir ürünü Huawei Watch Buds 2 Aralık tarihinde Çin pazarında tanıtılacağını resmen onayladı.

Richard Yu: Tasarımda devrim niteliğinde bir atılım.

Huawei Tüketici Elektroniği Grubu CEO’su Richard Yu: “ Huawei Watch Buds, giyilebilir ürünlerin şekli ve yapısal tasarımında devrim niteliğinde bir atılım, kullanıcısına benzeri görülmemiş rahat bir deneyim sunacak” diyor.
Yayınlanan teaser videosuna göre, Huawei Watch Buds, diğer akıllı saatlere benzeyecek fakat saatin kadran bölgesi açılabilecek ve bir çift gerçek kablosuz kulaklık çıkacak. Bu noktada saatin kalınlığı önemli çünkü geçmişte bu tasarım denendi ve saati fazla kalınlaştırdığından pek bir ilgi çekmedi. Huawei’nin saatin kalınlığını kontrol altında tutmayı nasıl başardığını hepimiz göreceğiz.
Tanıtıma çok az bir zaman kaldı ancak halen saatin teknik özelliklerine ilişkin bir bilgi yok. Huawei Watch Buds modelini bekleyenler için etkinliğin 2 Aralık’ta Çin’de düzenleneceğini hatırlatalım. Aynı etkinlikte Huawei Nova 10 SE ve Huawei Enjoy 50z akıllı telefonların tanıtılması bekleniyor.

Yorum Yap