1. Ana Sayfa
  2. Dijital

Huawei Watch: Kasasında kulaklık taşıyan akıllı saat.

Huawei Watch: Kasasında kulaklık taşıyan akıllı saat.
Huawei Watch: Kasasında kulaklık taşıyan akıllı saat.
0

Huawei, yakın zamanda tanıttığı Watch GT Cyber modelinden sonra tekrar benzersiz bir akıllı saat ile karşımıza çıkması mümkün. Menteşeli ekranı ve çıkarılabilir kulaklıklarıyla dikkat çeken Huawei Watch Buds’ın kutusu resmen sızdırıldı. Huawei’den henüz doğrulama yok.

Kulaklıkları içinde akıllı saat.

Huawei, bu yıl çok sayıda akıllı saat ve fitness takipçisi piyasaya sürüldü. Watch GT Cyber, modüler tasarımıyla şimdiye kadarki en dikkat çekici model olmuştur. Kasasında kulaklıkları taşıyan Watch Buds, çok ilginç bir model. İlk olarak Nisan ayında Avrupa Birliği Fikrî Mülkiyet Ofisi (EUIPO) listesi aracılığıyla ortaya çıkan Huawei Watch Buds, sonrasında hiç görülmemiştir. @RODENT950 adlı kullanıcı, sosyal medya platformu üzerinden saatin kutusunu gösteren bir fotoğraf yayınladı.
Huawei, dahili kulaklıklara sahip akıllı saat modelini çıkarırsa, bunu yapan ilk büyük üretici olacaktır. Bu form faktörünün daha önce küçük çaplı şirketler tarafından denendiğini ancak pil kapasitesini yüksek tutarken kasayı olabildiğince ince tutmanın çok zor olmasından kaynaklı başarılı olamadıklarını biliyorsunuz. Huawei, bunu başarmış gibi görünüyor. Watch Buds’ın nerede ve ne zaman çıkacağı belirsizliğini korurken, saatin Avrupa’da tescil edilmesi Çin dışı pazarlara da gelebileceğini sinyallerini vermekte.

Yorum Yap