1. Ana Sayfa
  2. Dijital

iCloud kullananlar şokta başka kullanıcıların fotoğrafları çıkıyor!

iCloud kullananlar şokta başka kullanıcıların fotoğrafları çıkıyor!
iCloud kullananlar şokta başka kullanıcıların fotoğrafları çıkıyor!
0

Apple’ın Windows için iCloud programında inanılmaz sorun! iPhone kullanıcıları, fotoğraf kitaplığında kendilerine ait olmayan fotoğraflarla karşı karşıya kaldılar.

Başkalarının özel fotoğrafları çıkıyor.

Windows için iCloud programı, iPhone kullanıcılarının videolarına, fotoğraflarına, dosyalarına ve diğer önemli bilgilerine bilgisayarlarından erişmesini sağlamakta. Apple’ın ara ara güncellediği yazılımı kullananlar şu anda ciddi bir sorunla karşı karşıya kalmış durumda. iPhone’a kaydedilen, ardından iCloud programıyla senkronize edilen videolar siyaha dönüyor, işlenen videolar izlenmiyor. Daha da kötüsü, kullanıcılar bu bozuk videoları izlemeye çalıştıklarında kitaplıklarında kendilerine ait olmayan garip fotoğraflar ve videolar görmekteler

iCloud kullananlar şokta başka kullanıcıların fotoğrafları çıkıyor!Apple’dan açıklama beklenmekte.

Şu an için iPhone 13 ve 14 Pro kullanıcılarından bazıları bu sorunu yaşadıklarını söyledi. Bilinmeyen kaynaklardan gelen bozuk videolar, insanların aileleriyle çekildiği özel fotoğrafları da içermekte. iCloud Windows programının yeniden yüklenmesi sorunu çözmüyor, sorun muhtemelen sunucu tarafından.

Yorum Yap