1. Ana Sayfa
  2. Tüm Haberler

iPhone 15 Pro’nun muhtemel tasarımı çıktı.

iPhone 15 Pro’nun muhtemel tasarımı çıktı.
iPhone 15 Pro'nun muhtemel tasarımı çıktı.
0

iPhone 15 Pro’nun yeni bir gövde tasarımına sahip olacağına dair söylentiler ve içeriden gelen bilgilerin hemen ardından, Çinli yayın Mydrivers yaklaşan amiral gemisinin nasıl görünebileceğini gösteren gerçekçi görseller yayınladı.

Daha önce, iPhone 14’ün canlı fotoğraflarını duyurudan çok önce sızdıran Shrimp Apple Pro, Apple’ın bir sonraki akıllı telefonunun yeniden tasarlanmış bir gövdeye ve iPhone 5c tarzı bir arka kapağa sahip olacağını iddia etmişti. Ona göre, iPhone 15 müşterilere titanyum gövde sunacak. Buna ek olarak ta, akıllı telefon düz, keskin kenarlar yerine yuvarlatılmış bir arka panele sahip olacak.
iPhone 15 en yeni görüntü sensörüyle gelecek.

Apple, iPhone 12’den başlayarak tam üç yıldır düz yüzeyler ve keskin kenarlar kullanıyor. Birçok Android akıllı telefon üreticisi de aynı yolu izledi, fakat bu tasarımdan şikayetçi olanlar ve akıllı telefonu uzun süre tutmanın rahatsız edici olduğunu iddia edenler var.

Buna ek olarak, birden fazla kaynağa göre Apple, iPhone 15 ile birlikte Lightning’e veda edecek ve USB-C Ye geçecek. Ancak bazı spekülasyonlar Lightning’in daha çok düşük modellerde kalabileceğini gösteriyor.

Tüm modeller USB-C Ye sahip olsa bile, yalnızca üst düzey modellerin en hızlı konektörle geleceğide söyleniyor. iPhone 15’in aynı zamanda yepyeni bir görüntü sensörüne ve geliştirilmiş fotoğraf ve video özelliklerine sahip olacağı da sızan bilgiler arasında yer alıyor.

Yorum Yap