1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji

İşte Bu Hafta Tanıtılan Tüm Otomobiller!

İşte Bu Hafta Tanıtılan Tüm Otomobiller!
İşte bu hafta tanıtılan tüm otomobiller!
0

Bir haftayı daha geride bırakırken geçtiğimiz yılın önde gelen otomobil üreticileri BMW ile Lamborghini oldu. Her iki marka da yepyeni SUV’larını müşterileriyle buluşturdu. Peki bu hafta hangi modeller tanıtıldı?

Otomobil dünyası için bir hafta daha geride kalırken haftanın parlayan yıldızları BMW ile Lamborghini olduğunu söyleyebiliriz.
BMW ile Lamborghini bu hafta gerçekleştirdiği etkinliklerde yepyeni SUV modellerinitanıttı. Hep birlikte 23-30 Eylül 2022 tarihleri arasında tanıtılan yepyeni otomobillere bakalım.

Bu hafta tanıtılan otomobiller

CCC SC-01

Xiaomi’nin desteklediği “China Car Custom” (CCC) isimli modifikasyon şirketi, SC-01 ismini verdiği tam elektrikli otomobilini tanıttı. 42 bin dolardan başlayan fiyatlarla satın alınacak spor otomobil, söylenenlere göre 429 beygir gücü üreten bir çift elektrik motorundan güç alıyor.

İşte bu hafta tanıtılan tüm otomobiller!

Peugeot E-208

Peugeot, gerçekleştirdiği bir etkinlikte şehir içi ulaşım için iyi bir tercih olacak 2023 model E-208 modelini tanıttı. Tasarım açısından önceki nesil E-208 modeli ile aynı olan otomobil, aracın kendi kendini şarj etmesini sağlayan yenilikçi teknolojilerle ön plana çıktı. Otomobilin Türkiye’ye gelip gelmeyeceği de merak konusu…

İşte bu hafta tanıtılan tüm otomobiller!

BMW XM

Alman otomobil markalarının önde gelen isimlerinden BMW, gerçekleştirdiği bir etkinlikte XM ismini verdiği hibrit SUV modelini tanıttı. Bugüne kadar alıştığımız BMW tasarımının çok çok ötesinde olan SUV, 644 beygir güç ve 800 Nm tork üreten hibrit motor kurulumuna sahip olduğunu söyleyelim. 157 bin dolardan başlayan fiyatlarla satın alınabilecek olan SUV modeli, 270 km/sa maksimum hız değeri ile de çok konuşulacak!

İşte bu hafta tanıtılan tüm otomobiller!

Lamborghini Urus S

Lamborghini, ilk kez 2018 yılında tanıttığı Urus isimli SUV modeline yeni bir versiyon eklediğini duyurdu. Urus S olarak isimlendirilen SUV modeli, etkileyici bir tasarıma sahip olduğunu söylemek gerekiyor. 666 beygir gücü ve 850 Nm tork değerine sahip olan V8 motordan güç alan Urus S, önümüzdeki yıl piyasaya sürüleceğini söyleyelim. Aracın fiyatı ise açıklanmadı.

İşte bu hafta tanıtılan otomobiller!
İlginizi Çekebilir

Yorum Yap