1. Ana Sayfa
  2. Tüm Haberler

Mancium metaverse girişimi 50 milyon dolarlık bir yatırım aldı

Mancium metaverse girişimi 50 milyon dolarlık bir yatırım aldı
Mancium metaverse girişimi 50 milyon dolarlık bir yatırım aldı
0

Geçtiğimiz günlerde Umuro Game girişiminin aldığı 1.75 milyon dolarlık yatırımın ardından bu kez metaverse tarafında iddialı bir girişim olan Mancium’dan haberler var. GEM Digital Limited girişime çok önemli bir yatırım yaptı.

Manzum nedir?

Mancium ülkemizde ve Orta Doğu bölgesinde en hızlı büyüyen önemli girişimlerden birisi. MANC kripto parasını işleten Mancium farklı oyunlarla kullanıcı kitlesini dahada büyütüyor. 3 milyondan yüksek indirme alan oyunlar 50 milyon saatten fazla oynandı. 10 bin civarında NFT oluşturulurken 500 binden fazla MANC ticareti yapıldı.
Macpac, 101 Muhabbet, Okey Muhabbet, Rummikub Social gibi yapılmarı olan Mancium girişimi, GEM Digital Limited tarafından 50 milyon dolarlık bir yatırımla layık görüldü. Bu yatırım ile Manzum global bir stüdyo olma yolunda önemli adımlar atacak. Ayrıca oyunların metaverse ve blok zinciri yeteneklerini arttırmak için de çalışmalar başlayacak.

MANC token bu haberle yükselişe geçerken 5.2$ seviyesiyle seyrediyor. Sene sonuna kadar 2 veya 3 adet dahaTier 1 borsada listelemesi olacak.

Yorum Yap