1. Ana Sayfa
  2. Tüm Haberler

Monster Notebook yeni gamepad duyurdu.

Monster Notebook yeni  gamepad duyurdu.
Monster Notebook yeni gamepad duyurdu.
0

Genellikle Monster Notebook markasını oyuncu dizüstü lansmanları ile beraber tanıyoruz ancak zaman zaman farklı ürünler de tanıtıyor. Pusat Clutch Gamepad mobil ve masaüstü sistemlerin vazgeçilmez bir parçası haline gelecek.

Pusat Clutch Gamepad özellikleri ve fiyatı
Pusat Clutch Gamepad çift bağlantı ile birlikte geliyor. Bluetooth bağlantısı yanında gövde içerisine gizlenmiş nano alıcı ile 2.4GHz bağlantısı kurulabiliyor. Ayrıca mobil cihazlar içinde bir tutucu stand da mevcut. Titreşimli geri bildirim özelliği ve Turbo Modu ile öne çıkan Pusat Clutch Gamepad,çok gerçekçi bir oyun deneyimi vadediyor.
Değiştirilebilir iki farklı D-Pad tuşu ve her biri farklı renklerdeki aksiyon tuşlarıyla kişiselleştirilebilen Pusat Clutch Gamepad, XAYB tuşlarında bulunan RGB led göstergeleri sayesinde hem şık hemde özgün bir oyun deneyimi sağlıyor.
Pusat Clutch Gamepad, USB C-Type girişiyle hızlı şarj edilebilen dahili 700mAh bataryası ve 12 saate varan çalışma süresiyle oyunlardan alınan verimi maksimum seviyeye kadar çıkıyor. Pusat Clutch Gamepad modeli 899 TL fiyat etiketine sahip.

Yorum Yap