1. Ana Sayfa
  2. Girişim

Monster Notebook’un kurucusu, oyun stüdyosu açtı!

Monster Notebook’un kurucusu, oyun stüdyosu açtı!
0

Şirket, “Semruk Games” isimli bir oyun stüdyosu açtığını takipçilerine duyurdu. Kurucu ve CEO olarak şirkette varlığını sürdüren İlhan Yılmaz, ismi “Semruk Games” olan oyun stüdyosunu duyurdu. İsmi yeni duyurulan Semruk Games ana odak olarak mobil oyunlar üzerinde hizmet verecek. 
İlhan Yılmaz yaptığı açıklamalarda Semruk Games şirketinden şöyle bahsetti; “Semruk Games, oyunun dönüştürücü özelliklerinin geleceğe yön verecek bir fırsat niteliğinde olmasını bekliyoruz. Oyunların etki gücünün yüksek bir kritere sahip olması, anlatmak istediğimiz hikayenin geniş kitlelere ulaşabilirliği mükemmel bir olanak sağlıyor. Stüdyonun kuruluş etapları geçtiğimiz ekim ayında tamamlandı. Alanında başarılı bir ekiple yola çıktığımız için başarılı işlere imza atacağımızı düşünüyorum.” açıklamalarında bulundu.

Semruk Games oyun stüdyosunun Yöneticisi Yapımcısı Kayra Keri Küpçü ile bu girişim için, “Oyun dünyası artık gencimizden yaşlımıza, her türlü sosyal grubu içine alan bir sektör. Semruk Games, herkese hitap eden oyunları tasarlayarak ve üreterek bu sektörün büyümesine katkı sağlayacak. Çok başarılı ve yetkinlikleri olan bir ekibiz.” dedi.

Anlaşıldığı üzere mobil oyun dünyasına yeni bir soluk katan Semruk Games, sadece mobil oyun olarak değil uzun solukta PC ve konsol oyunları ile uluslararası bir marka haline dönüşmek istiyor. 

İlginizi Çekebilir

Yorum Yap