1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji

Motorola Maui’nin yeni tasarımı ve özellikleri belli oldu.

Motorola Maui’nin yeni tasarımı ve özellikleri belli oldu.
Motorola Maui'nin yeni tasarımı ve özellikleri belli oldu.
0

Geçtiğimiz günlerde yeni Edge serisi akıllı telefonlarını tanıtan Motorola, akıllı telefon yelpazesini daha da çok genişletecek gibi görünüyor. Şirketin şimdi de Helio G37 platformu tarafından desteklenen Maui kod adlı yeni bir model üzerinde çalışıldığı ortaya çıktı. İşte yeni telefonun özellikleri ve tasarımı.

Motorola Maui neler sunuyor?

Motorola Maui'nin yeni tasarımı ve özellikleri belli oldu.

Paylaşılan görüntülere baktığımızda Motorola Maui, ortalanmış delikli bir ekran ve arkada üçlü bir kamera tasarımına ev sahipliği yapıyor. Bununla birlikte Motorola’nın klasik tasarımını koruyan telefonun sağ tarafında güç ve ses seviyesi düğmeleri, arka bölümde ise Motorola Logosuna entegre edilen bir parmak izi sensörü görüyoruz.
Konuya yakın olan kaynaklar, Motorola Maui modelinin yerleşik 3GB RAM ile donatılacağını ve bununla birlikte ekranın HD+ çözünürlüğe sahip olacağını ifade ediyor. Kamera tarafında ise 5MP selfie kamerasına sahip olacak yeni telefon, iki adet f/2.4 2MP ve bir adet f/2.2 16MP ana sensör ile kullanıcılarının karşısına çıkacak. Motorola Maui hakkında tüm merak edilen detayların önümüzdeki günlerde paylaşılması bekleniyor.

Yorum Yap