1. Ana Sayfa
  2. Tüm Haberler

Netflix 55 adet oyunu daha piyasaya sürmek için hazırlanıyor.

Netflix 55 adet oyunu daha piyasaya sürmek için hazırlanıyor.
Netflix 55 adet oyunu daha piyasaya sürmek için hazırlanıyor.
0

İşte Netflix oyunları konusunda beklenen duyuru yapıldı. Into the Breach, Heads Up! ve BAFTA ödülü ne layık görülen Before Your Eyes ile dikkat çekmeyi başaran marka bu yılın sonuna kadar 50’den fazla oyun yayınlamak istiyor.

Yeni Netflix oyunları için geri sayım başladı.

Bu yılın üçüncü çeyreğinde 2.4 milyon yeni aboneye daha eriştiğini söyleyen Netflix, piyasaya sürdüğü oyunları kendisine abone olan kişilerle herhangi bir ücret almadan buluşturuyor.
İmzasını attığı oyunlardan şimdilik memnun olan 25 yıllık şirkete göre özellikle BAFTA (İngiliz Akademi Oyunları Ödülleri) tarafından taçlandırılmak çok büyük başarı.

Bu başarı bağlamında oyun sektöründen daha çok gelir elde edeceğini düşünen Netflix artık oyun yapımı konusunda çok cesur hamleler yapabileceğini söyledi. Cesur hamlelerin ne anlama geldiği henüz bilinmiyor
Oyun oynamanın ve oyun yapımının yıllarca sürdüğünü söyliyen Netflix, bu sektöre uzun vadede yatırım yapmaya devam edecek. Elde edilen son veriler Netflix oyunlarını her gün oynayan kişilerin toplamda yüzde 1’lik bir kesimi bile temsil etmediğini ifade ediyor.
Dijital içerik platformunun önümüzdeki yıllarda mobil cihazlara ek olarak diğer tür cihazlar için de oyunlar geliştirip geliştirmeyeceği belli değil.

Yorum Yap