1. Ana Sayfa
  2. Dijital

Netflix, interaktif bilgi yarışması: Triviaverse.

Netflix, interaktif bilgi yarışması: Triviaverse.
Netflix, interaktif bilgi yarışması: Triviaverse
0

Yaklaşık 1 yıl önce Netflix Games markası ile birlikte mobil oyun dünyasına resmen giriş yapan Netflix’in ABD merkezli Spry Fox oyun stüdyosunu bünyesine kattığını belirtmişti. Oyun alanındaki çalışmalarına devam eden şirket, yeni oyununu kullanıcılara sundu.

Netflix tarafından aktarılan bilgilere göre interaktif bir oyun olan Triviaverse, adından da anlaşılabileceği üzere bilgi odaklı bir oyundur. Temelinde interaktif bir bilgi yarışması olan Triviaverse, oyuncuların beğenisine sunulmuştur.

Netflix, interaktif bilgi yarışması: Triviaverse

Farklı dil desteklerine de sahip olan Triviaverse, İspanyolca (Latin Amerika), İspanyolca (İspanya), Portekizce, İngilizce, Fransızca, Almanca, İtalyanca, Korece ve Japonca olmak üzere 8 dil desteği sunuyor. Triviaverse oyunundaki temel amaç ise sorulara en hızlı şekilde doğru cevabı vermektir.
Netflix yeni oyunlar ile karşımıza çıksa da verilere baktığımızda Netflix abonelerinin çok küçük bir kısmının bu oyunları oynadığını görmekteyiz Triviaverse oyununun bu durumu değiştirip değiştiremeyeceğini ise zamanla görücez.

İlginizi Çekebilir

Yorum Yap