1. Ana Sayfa
  2. Dijital

Nokia C31 Geekbench’te Boy Gösterdi! Nokia Tekrardan Zirveye Mi Oynuyor?

Nokia C31 Geekbench’te Boy Gösterdi! Nokia Tekrardan Zirveye Mi Oynuyor?
Nokia c31
0

Bir zamanların efsanesi Nokia, günümüz dünyasında popülerliğini koruyamadı. Fakat bu sefer çok iddialı bir telefonla karşımıza çıktı. Cihaz şimdi Geekbench listesinde karşımıza çıkarak özelliklerini sundu. Akıllı telefon Unisoc işletim sistemi tarafından desteklenecek. Nokia C21 ve Nokia C21 Plus’ı çalıştıran benzer yonga seti olan Unisoc SC9863A yongasına sahip olması bekleniyor.

Tekrar Zirveye Mi Oynuyor?

Her hâlükârda  işletim sistemi, 4GB RAM ile eşleştirilecek. Başka RAM varyantları da olabilir. Yazılım kısmında, telefon Android 12’ye sahip olacak. Performanstan demişken, tek çekirdekli ve çok çekirdekli testlerde 145 puan ve 796 puan aldı. Açıkçası, sadece temel görevleri gerçekleştirebilen cihazdan performansa dair çok da bir şey beklememek gerek.
Ne yazık ki, yakında zamanda çıkacak Nokia C31 hakkında başka hiçbir bilgi yok. Fakat görünüşe göre cihaz sadece “alo diyorum, işimi görüyor” görevi görecek. Hemen hemen bütün akıllı telefonlar gibi, önümüzdeki zamanda resmi lansmanından önce cihaz özellikleri hakkında daha fazla bilgi edinmeyi istiyoruz. Nokia C31’den beklentileriniz var mı? Sizce bu telefon belli bir grup tarafından ilgi görür mü? Aşağıdaki yorum kısmında bizemle görüşlerinizi paylaşın.

Yorum Yap