1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji

Nothing’in yeni kulaklığı Ear (2)’nin görselleri resmen sızdırıldı!

Nothing’in yeni kulaklığı Ear (2)’nin görselleri resmen sızdırıldı!
Nothing'in yeni kulaklığı Ear (2)'nin görselleri resmen sızdırıldı!
0

Kurucusu olduğu OnePlus’tan ayrıldıktan sonra Nothing adını verdiği bir ekosistem girişimi kuran Carl Pei’nin ilk ürünü Nothing ear (1) tam kablosuz kulaklığın selefi Nothing Ear (2) ufukta görünmeye başlamış durumda. Yakın bir zamanda ortaya çıkan bir rapor ise cihazın görsellerini ortaya çıkardı. 

İşte Nothing Ear (2)’nin muhtemel tasarımı:

Nothing'in yeni kulaklığı Ear (2)'nin görselleri resmen sızdırıldı!

Nothing Ear (2) olarak adlandırılacak yaklaşmakta olan yeni kulaklıkların ortaya çıkan görüntüleri giyilebilir ses cihazının dış kısmındaki minimum değişiklikleri gösteriyor. Nothing ear (1)’e kıyasla görsel değişiklikler minimum düzeyde görünmekte. Şeffaf kasa hala stabil bir şekilde dururken ürünün genel estetiği de benzer bir şekilde korunmaktadır. Fark edilen tek bariz değişiklik ise Nothing logosu yerine tomurcukların gövdesinde bulunan ear (2) işareti göze çarpıyor.
Henüz ne zaman piyasaya sürüleceği belli olmayan kulaklıkların görsellerinin ortaya çıkması, lansman tarihinin yaklaşmakta olduğunun göstergesi olabilir. Şimdilik kulaklığın teknik özellikleri bilinmesede yakın bir zamanda paylaşılması oldukça muhtemel.

Yorum Yap