1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji

OnePlus mekanik klavye hazırlıyor.

OnePlus mekanik klavye hazırlıyor.
OnePlus mekanik klavye hazırlıyor.
0

Akıllı telefon ile başladığı macerasında tablet, kulaklık, şarj adaptörü, oyuncu monitörü gibi farklı sektörlere adım atan OnePlus şimdi yeni bir proje başlattı. OnePlus Featuring kapsamında pek çok farklı marka ile işbirliği yapacak olan firma ilk adımı oyuncu klavyesi ile attı.

OnePlus klavye neler sunacak?

OnePlus oyuncu klavyesi, forumlarda yapılan oylama sonucunda kullanıcılardan en çok oyu alan proje olmuştur. Bunun üzerine OnePlus Featuring kapsamında Keychron firması ile işbirliğine gidilmiştir. Keychron yaklaşık 5 yıldır sektöre beğenilen klavyeler üretmekte.
OnePlus mekanik oyuncu klavyesi özelleştirilebilir tuşlardan oluşacaktır. Bunun haricinde klavyenin teknik detayları hakkında bilgi verilmemiştir. OnePlus gelecek yılın ilk aylarında klavyesini piyasaya sürmeyi bekleniyor.

Oyuncu klavyesi segmenti oldukça popüler ve bir o kadar da kalabalıktır. Bu kalabalık içerisinde sıyrılabilmek özellikle global ekonomik krizin yaşandığı bir dönemde fiyat-performansa oynayarak olmakta. OnePlus ilk etapta kendi kitlesi ile pazar payı aramaktadır.

İlginizi Çekebilir

Yorum Yap