1. Ana Sayfa
  2. Dijital

Oppo A98 özellikleri ortaya çıktı.

Oppo A98 özellikleri ortaya çıktı.
Oppo A98 özellikleri ortaya çıktı.
0

Çin’in en büyük sosyal medya platformu olan Weibo’da çıkan bilgiler Oppo’nun şimdiye kadarki en güçlü A serisi akıllı telefonu üzerinde çalıştığını göstermekte. Sızıntı kaynağı Digital Chat Station’ın aktardığı özelliklerin Oppo A98’e ait olabileceği söylemekte.

Bahsi geçen cihazın, A serisi bir telefonda şimdiye kadar görülen en yüksek megapiksel çözünürlüklü kamera ve en hızlı kablolu şarj çözümü ile geleceği söyleniyor. Aynı zamanda ekran-gövde oranında yüksek bir değer sunulacağı belirtiyor. Bununla birlikte cihazın ekranı, delikli çentik tasarımıyla birlikte kavisli bir yapıda olacaktır.

Oppo A98 özellikleri ortaya çıktı.Muhtemel Oppo A98 özellikleri.

Oppo A98 olduğu düşünülen telefonun Full HD+ çözünürlükte ve 120Hz yenileme hızında bir ekran ile geleceği belirtilmekte. Ekrandaki görüntü titreşimini azaltmak için 2160Hz’e kadar PWM karartma (Pulse Width Modulation) sunacak olan telefona SM7325 ürün kodlu Qualcomm yongası güç verecektir. Dolayısıyla Oppo A98’de Snapdragon 778G platformunu görmekteyiz.

Telefonun depolama alanı ve bellek miktarı konusunda bir bilgi bulunmasa da sahip olduğu ana kameranın şimdilerde sıkça gördüğümüz 108 megapiksel değerinde olacağı söyleniyor. Telefonda ayrıca 67W hızlı şarj destekleyen 5000mAh boyutunda bir pil de bulunacaktır. Tüm bunlara ek olarak Çinli dev üreticinin Kasım ayında Reno 9 serini, Aralık ayında ise Find N2 ve Find N Flip modellerini duyurması beklenmekte.

İlginizi Çekebilir

Yorum Yap