1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji

Poco F5 5G, sertifika sitelerinde gözüktü: Yakında geliyor.

Poco F5 5G, sertifika sitelerinde gözüktü: Yakında  geliyor.
Poco F5 5G, sertifika sitelerinde gözüktü: Yakında geliyor.
0

Bu yılın başlarında yeni amiral gemisi POCO F4 5G modelini piyasaya süren POCO, akıllı telefon pazarında büyük satış başarısı yakaladı. Şimdi de telefon devi, F4 modelinin halefi olacak POCO F5 5G için çalışmalarına başladı. Geçtiğimiz günlerde IMEI veri tabanında görülen yeni telefon, yaklaşmakta olan bir duyuruyu işaret eden EEC sertifikasyon sitesinde de tespit edildi.

Yakında duyurulabilir.

Poco F5 5G, sertifika sitelerinde gözüktü: Yakında geliyor.

Belirtilenlere göre 2313PC75G model numarası ile EEC sertifikasyon web sitesinde görüntülenen POCO F5 5G, cihazın küresel versiyonu üzerinde hazırlıkların başladığını gösteriyor. Yeni sızıntı modelin ayrıntılarını ve özelliklerini içermiyor olsa da, telefonun Hindistan’da ve diğer pazarlarda 2023’ün ilk çeyreğinde piyasaya çıkarılması bekleniyor.
Daha önceki sızıntılara göre POCO F5 5G, Redmi K60 olarak ilk olarak Çin, ve daha sonrasında küresel pazarda satışa sunulacak. Bununla birlikte yeni telefonun Snapdragon 8 Plus Gen 1 tarafından desteklenmesi beklenirken, 2K çözünürlük (1440×3200), 120Hz yenileme hızı ve 1000 nit parlaklık sunan AMOLED bir ekrana sahip olacak.

Yorum Yap