1. Ana Sayfa
  2. Dijital

Popüler ebeveyn kontrol uygulaması Family Link den önemli güncelleme!

Popüler ebeveyn kontrol uygulaması Family Link den önemli güncelleme!
Popüler ebeveyn kontrol uygulaması Family Link önemli güncelleme!
0

Android tarafında ebeveyn kontrolü olarak en çok tercih edilen Google Family Link uygulaması bu hafta önemli bir güncelleme geldi. Tasarım baştan aşağı değişirken web sürümü de kullanıma açılmış bulunmakta.

Family Link güncellendi.

Family Link ebeveynlere pek çok kontrol sunarken tüm içeriklerin tek bir sayfada olması gezintiyi zorlaştıran biliyordu. Yeni tasarımda en alta 3 sekme yerleştirilmiştir. Buradan kullanım özetlerine, kontrollere ve konum verilerine erişilebilir.

Popüler ebeveyn kontrol uygulaması Family Link önemli güncelleme!

Başka bir kolaylık da Sadece Bugün özelliği. Bu özellik tek gün için sınırlama koyabiliyor ve genel sınırlama ayarlarını etkilememekte. Normalde genel sınırlama ayarlarına girerek o gün için esneklik sağlamak gerekiyordu.
Her cihaz için ekran süresi belirlemenin yanı sıra artık çocuk belirli bir lokasyona giriş yaptığında ebeveyn uyarı alıyor. Bildirim menüsü ise çocuğun yaptığı talepleri ve ebeveynin engellemelerini de gösterecek.

Son olarak Family Link artık web üzerinden de ulaşılabilecek. Microsoft ebeveyn kontrolünde olduğu gibi farklı platformlar için ebeveynler tek bir cihazdan erişim sağlayabilecek. Son olarak Google TV çocuk profillerinde artık ebeveyn kontrollü öneri listeleri sunulacak ve ebeveyn isterse önerileri saklayabilecek.

Yorum Yap