1. Ana Sayfa
  2. Tüm Haberler

Redmi Note 12 serisi bu ay çıkıyor: Dünyada bir ilke imza atacak.

Redmi Note 12 serisi bu ay çıkıyor: Dünyada bir ilke imza atacak.
Redmi Note 12 serisi bu ay çıkıyor: Dünyada bir ilke imza atacak.
0

Xiaomi, amiral gemisi Redmi Note 12 serisi akıllı telefonlarını bu ay tanıtmayı planladığını söyledi. Şirketin resmi Weibo sayfasında yer alan gönderide yeni cihazlar, biri dünyada bir ilk olmak üzere iki önemli teknoloji içerecek.

Şu an için yeni seride yer alacak modellerin hangi isimlere sahip olacağı bilinmiyor fakat daha önce sırasıyla 67W, 120W ve 210W hızlı şarj desteği ile sertifikalandırılmış Redmi Note 12, Redmi Note 12 Pro ve Redmi Note 12 Pro olacakları bildirilmişti.
MediaTek Dimensity 1080 söylentisi.

Ortada dolaşan söylentilere göre Note 12 Pro bu ayın başlarında uygun fiyatlı orta sınıf 5G akıllı telefonlar için bir çözüm olarak duyurulan MediaTek Dimensity 1080 platformunu temel alacak. Yonga seti 200 megapiksel kamerayı destekliyor. Dolayısıyla Note 12 Pro Nun bu çözünürlükte bir kameraya sahip olma ihtimali var.

Fakat buna rağmen gelen bilgiler cihazın 50 megapiksel ana kamera ile karşımıza çıkacağı yönünde. Redmi Note 12 serisiyle ile ilgili AMOLED ekran ve 5.000 mAh pil de konuşuluyor. Akıllı telefonlarla ilgili merak edilen diğer detaylarını çok yakında hep birlikte öğreneceğiz.

Yorum Yap