1. Ana Sayfa
  2. Girişim

ROCCAT premium yeni oyuncu kulaklığını duyurdu.

ROCCAT premium yeni oyuncu kulaklığını duyurdu.
ROCCAT premium yeni oyuncu kulaklığını duyurdu.
0

Üst seviye oyuncu ekipmanlarının önemli isimlerinden biri ROCCAT yeni bir ürün duyurdu. ROCCAT SYN MAX Air oyuncu kulaklığı en büyük sürücülerle en iyi ses kalitesine odaklanıyor.

ROCCAT SYN MAX Air özellikleri ve fiyatı.

ROCCAT premium yeni oyuncu kulaklığını duyurdu.

ROCCAT SYN MAX Air kablosuz kulaklık modeli alıştığımız boyutların aksine 50mm Nanoclear dinamik sürücülerle birlikte geliyor. Turtle Beach mühendislerinin de dokunuşuyla en profosyonel 3D ses kalitesine odaklanıyor. Superhuman Hearing teknolojisi gerçek dünyada bir insan kulağının duyabileceği sesleri ve yönlerini sağlamaya çalışıyor.
Kristal berraklığında sesini sunan Truspeak mikrofon ise aşağı doğru indiğinde kendisini sessize alıyor. Stellar Wireless teknolojisi ise gecikmesiz bir ses iletimi sağlıyor. Bir taraftan’da Bluetooth ile oyun seslerini alırken bir yandan da Discord gibi görüşmelerinizi yapabiliyorsunuz.
Fiziki kontrollere sahip bu kulaklığın şarj istasyonu da RGB aydınlatmalı. AIMO uygulaması aydınlatmanın uyumlu diğer ROCCAT ürünleri ile beraber senkronize olmasını sağlıyor. Kulaklık tek şarj ile 16 saat kullanılırken 15 dakikalık şarj ile de 3 saatlik bir zaman kazanılabiliyor. ROCCAT SYN MAX Air kablosuz kulaklık modeli 250$ miktarında bir fiyat etiketine sahip.

İlginizi Çekebilir

Yorum Yap