1. Ana Sayfa
  2. Dijital

Spotify’ın sesli kitap özelliği, 4 ülke için kullanımda.

Spotify’ın sesli kitap özelliği, 4 ülke için kullanımda.
Spotify'ın sesli kitap özelliği, 4 ülke için kullanımda.
0

Online müzik yayını konusunda günümüzün en popüler platformu olan Spotify, kullanıcılarına yeni özellikler sunmaya devam etmekte. Geçtiğimiz Eylül ayında ABD için sesli kitap kataloğunu kullanıma sunan Spotify, sesli kitap servisinin büyüyeceğini belirtti.

Hatırlatmak gerekirse Spotify’ın sesli kitap servisi, 300 bin adet İngilizce sesli kitap ile birlikte karşımıza çıkmıştır. Sesli kitap servisini ana dili İngilizce olan ülkelerde büyütmek isteyen Spotify, söz konusu özelliği Birleşik Krallık, İrlanda, Avustralya ve Yeni Zelanda ülkeleri için kullanıma sunulmuştur.

Spotify'ın sesli kitap özelliği, 4 ülke için kullanımda.

Spotify tarafından aktarılan bilgilere göre Birleşik Krallık, Avustralya, İrlanda ve Yeni Zelanda’daki Spotify kullanıcıları, 300 bin sesli kitabın tamamına erişebilecektir. Spotify tarafından sunulan sesli kitap özelliğinin platformun Premium abonelik servisi içinde yer almadığını da belirtelim.
Spotify’ın sesli kitap servisini kullanabilmek için öncelikle dinlemek istediğiniz sesli kitapları platform içinden satın almanız gerekmekte. Pazarda yer alan sesli kitap uygulamaları ile benzer özellikler sunan Spotify, sesli kitaplar için offline puanlama, dinleme, oynatma hızını ayarlama ve farklı cihazlardan dinleme gibi özellikler sunmakta.

Yorum Yap