1. Ana Sayfa
  2. İş Dünyası

Togg şimdi ise Hopi ile iş birliği yaptı.

Togg şimdi ise Hopi ile iş birliği yaptı.
Togg şimdi ise Hopi ile iş birliği yaptı.
0

Geçen hafta Trendyol, Paycell ve Shell ile işbirliği yapan yerli otomobil şirketi Togg, şimdi ise Hopi ile niyet mektubu imzaladılar. Yerli otomobil sürücülerine Hopi’nin kampanyaları gösterilecektir.

Navigasyonda konum bazlı kampanyalar gösterilecektir.

Bu iş birliği ile kullanıcılar Hopi’nin kişiye özel kampanyalarına araç içerisinden ulaşabilecekler. Navigasyon üzerinden lokasyon bazlı tekliflere erişilecek.

Togg şimdi ise Hopi ile iş birliği yaptı.

İş birliği hakkında açıklamalarda bulunan Hopi CEO’su Yalın Özcan, şunları dile getirdi:
“Togg’un perakende sektöründeki pazarlama teknolojisi iş ortağı olmaktan gurur duyduklarını dile getirdi. Özcan, devamında şunları belirtti: “Hopi, 14 milyonu aşkın kullanıcısı için bir alışveriş uygulaması olarak bilinmesinin yanı sıra 300’den fazla iş ortağı için de bir pazarlama teknolojileri şirketi olarak çalışmakta. Togg ekosistemine de sahip olduğumuz güçlü veri, kullanıcı ve iş ortaklıkları ağımızla dahil olmayı planlıyoruz. Kullanıcılarımız, hiper kişiselleştirilmiş özel teklif ve kampanyaları Togg’un mobilite ekosistemi içinde gösterilecektir. Ayrıca lokasyon bazlı çalışacak olan güçlü teknolojik altyapımız sayesinde, navigasyon üzerinden kişiselleştirilmiş teklifler işaretlenerek kullanıcının eşsiz Togg deneyimine Hopi imzasını da atmış olmaktayız. Diğer taraftan dan reklam teknolojileri alanındaki yetkinliklerimizle de Togg’un yanında olduğumuzu söylemekten gurur duyuyorum.”

Togg CEO’su M. Gürcan Karakaş ise, deneyim evrenini yeni teknolojilerle genişleten Hopi ile işbirliği yapmaktan mutluluk duyduklarını bizlere belirtti. Akıllı cihazlarını tasarlarken, ihtiyaç duyacağı iş modelleriyle beraber o ekosistemi kurmak için de işbirliklerini sürdüklerini belirten Karakaş, “Yeni nesil teknolojiler ile kullanıcılarımıza hızlı, güvenli ve çevre dostu hizmetler sunmanın yöntemlerini geliştiriyoruz. Bu yolculukta bizim gibi yeni nesil teknolojileri kullanıcı deneyiminin merkezine koyan şirketlerle yaptığımız iş birlikleri çok değerli. Hopi ile kullanıcılarımıza benzersiz bir deneyim yaşatacağımıza inanmaktayız.” diyerek sözlerini noktaladı.

Yorum Yap