1. Ana Sayfa
  2. Dijital

Twitter mavi tik onayı tekrar gecikebilir.

Twitter mavi tik onayı tekrar gecikebilir.
Twitter mavi tik onayı tekrar gecikebilir.
0

Elon Musk’ın Twitter’ı satın alması sonrasında adeta deprem yaşanan genel merkezde skandallar bitmek bilmiyor. Toplu istifalar, kilitlenen giriş kapıları derken Twitter’ın sonunun geldiği yorumları yapılmakta. Twitter mavi tik alma da yılan hikâyesine dönmüş durumda.

Twitter mavi tik gecikebilir.

Twitter mavi tik onayı tekrar gecikebilir.

Twitter Blue aboneliği içerisine dahil edilen mavi tik onayı 8$ ödenmesine rağmen halen başlatılamadı. Seçimler nedeniyle bir süre ertelendi ve yeniden başlayana kadar da onaylar duraklatıldı. 29 Kasım olarak tarih verilmesine rağmen haberler hâlâ iyi değil.
Elon Musk çalışanlarına bir mesaj göndererek mesai sonrası da dahil çok yoğun çalışma istemiş ve gerekirse kendisi gibi ofiste gecelemelerini tavsiye etmiştir. Perşembe gününe kadar da cevap verilmesini söylemiştir. Beklendiği onlarca çalışan bu zor şartları kabul etmeyerek genel merkezi terk etmeye başladılar.

Kaynaklar işi bırakan çalışan gruplarının arasında Twitter Blue lider tasarım ekibinin de olduğunu dile getiriyor. 10 gün içerisinde yeniden aktif olması beklenen mavi tik sürecinin nasıl yetiştirileceği hâlâ merak konusudur. Elon Musk’ın işi bırakanları bahane ederek mavi tik işini daha da ertelemesinden endişe edilmekte.

İlginizi Çekebilir

Yorum Yap