1. Ana Sayfa
  2. İş Dünyası

Vivo TWS 3 Pro güçlü gürültü engelleme ile birlikte geliyor.

Vivo TWS 3 Pro güçlü gürültü engelleme ile birlikte geliyor.
Vivo TWS 3 Pro güçlü gürültü engelleme ile birlikte geliyor.
0

Bu yılın en iddialı akıllı telefonlarını tanıtan Vivo ayrıca kablosuz kulaklık tarafında da hareketli. Vivo TWS 3 Pro tam kablosuz kulaklık, sınıfında daha iyi gelişmiş gürültü engelleme ve ses kalitesi ile geliyor.

Vivo TWS 3 Pro özellikleri ve fiyatı.

Vivo TWS 3 Pro kulaklık modeli firmanın 12.2mm 3 katmanlı nano-kompozit sürücülerinide barındırıyor. 5Hz-40 kHz aralığında frekans üretebilen sürücüler aptX Lossless desteği ile 1.2Mbps veri oranı kullanıyor. Ses bozulma oranı ise yüzde 0.002 THD+N değeri ile en düşük seviyede.
Kulaklık aktif gürültü engelleme özelliği ile 49dB seviyesine kadar kullanabiliyor. Kullanıcı yanında birisi ile sohbet etmeye başladığında otomatik olarak seviye düşerek dış sesleri algılamaya başlıyor. Üçlü mikrofon ile her iki parçadan da ses kaydı yapabiliyor ve görüşmeler esnasında arka plan sesleride engelleniyor.

Bluetooth 5.3 ile aynı anda iki cihazda bağlanabilirken gecikme süreleri de 55ms oluyor. Kulağı algılama özelliğine sahip ürün dış kısmında da dokunmatik kontrollerde barındırıyor. Tek şarj ile 6.8 saat kullanılabilen kulaklık kutusu ile 30 saate kadar uzayabiliyor. Vivo TWS 3 Pro modeli 140$ fiyat etiketine sahip. Bunun yanında 48 Db gürültü engelleme ve 10 saate kadar kullanım sunan ancak ses bozulma oranı daha yüksek olan Vivo TWS 3 ise 70$ olarak gelecek

İlginizi Çekebilir

Yorum Yap