1. Ana Sayfa
  2. Tüm Haberler

WhatsApp üzerinden satış yapmanızı mümkün klan platform: DialogTab.

WhatsApp üzerinden satış yapmanızı mümkün klan platform: DialogTab.
WhatsApp üzerinden satış yapmanızı mümkün klan platform: DialogTab
0

DialogTab, e-ticaret siteleri için WhatsApp dahil olmak üzere çoklu kanallar üzerinden (WhatsApp, Facebook Messenger, Live Chat) müşteri temsilcileriniz tarafından kolay sipariş almanızı ve siparişleri yönetmenizi sağlıyor.

Çoklu agent yönetimi özelliği de bulunan Dialog Tab, tek bir platformdan müşterilerinizle iletişime geçerek siparişleri en ince detayına kadar yönetmenize ve uçtan uca sipariş sürecini tamamlamanıza imkan sağlıyor.
Çoklu kanal desteği sayesinde WhatsApp Business, Facebook Messenger ve Live Chat gibi çeşitli iletişim kanallarını tek bir panelde toplayan DialogTab, müşterilerinize en aktif oldukları mecralar üzerinden satışlar yaparak veya onları satışa yönlendirerek dönüşüm oranlarınızı da artırmanızı yarıyor.

Yeni satış platformunuz: WhatsApp.

WhatsApp üzerinden satış yapmanızı mümkün klan platform: DialogTab

WhatsApp dahil çoklu kanallar üzerinden gelen satış taleplerinizi hızlı ve kolay bir şekilde almanıza yarayan Dialog Tab, e-ticaret altyapısıyla entegre şekilde bir çok özelliği de bir arada sunuyor. Bu özelliklerden bazıları;

Ürün arama ve paylaşma.

DialogTab üzerinden sipariş alırken, platformdan ayrılmadan ürün arama ve bu ürünü tüm detaylarıyla kullanıcıyla sunma özelliği sayesinde, müşteri temsilcileri panelden ayrılmadan kullanıcıları direkt satışa yönlendirebiliyor.

Ürün tanıma.

Ürün tanıma sayesinde müşteri temsilcileriniz, potansiyel müşterinizin gönderdiği link veya görsel üzerinden ürünü tüm detaylarıyla birlikte tanır ve bununla birlikte bu ürüne ait tüm özellikleri de panel üzerinden görüntüleyebilir. Örnek vermek gerekirse; ürün tüm renk, beden ve stok bilgileriyle ekrana yansıtılır.
Link üzerinden ürün bulma özelliği e-ticaret API’leri tarafından sağlanırken görsel üzerinden ürün bulma işlemi de yapay zeka destekli görsel işleme teknolojisiyle yapılabilmektedir.

WhatsApp üzerinden satış yapmanızı mümkün klan platform: DialogTab

Uzmanlarınız dijital dünyada da müşterilerinizi satışa yönlendirsin.

DialogTab üzerinden müşterileriniz uzmanlarınızla etkileşime geçerek ürünler hakkında daha detaylı bilgi alabilir. Aynı zamanda uzmanın verdiği bilgiler doğrultusunda müşterinizin en doğru ürünü tercih etmesi sağlanarak, müşteriniz satış kısmına yönlendirilebilir. Bu özellik sayesinde fiziksel mağazalardaki uzmanlar dijital dünyada da konumlandırılarak efektif bir biçimde her iki kanalda da satışlara yönlendirme sağlayabilir.

Performans takibi ve analitik.

Platformun en önemli özelliklerinden biri ise satış uzmanlarının performanslarını yakından takip edebilmenize olanak sağlamasıdır. Tam zamanlı olarak her bir satış uzmanının hareketlerini takip edebilir, farklı filtreleme seçenekleri ile analizlerinizi genişletebilir ve aynı zamanda toplam satış rakamlarıyla birlikte dönüşüm oranlarını analiz edebilirsiniz.

DialogTab, popüler e-ticaret altyapılarını sisteme entegre ederek Türkiye’den ve Dünyadan ilk müşteri kazanımlarını sağlamıştır. WhatsApp ı bir eticaret kanalına çeviren özelliği sayesinde e-ticaret sitelerini ve internet üzerinden sipariş alan diğer şirketleri hedefleyen DialogTab, kısa bir süre içerisinde Türkiye’de ve Dünyada lider konumuna gelmeyi amaçlamaktadır.

İlginizi Çekebilir

Yorum Yap