1. Ana Sayfa
  2. Tüm Haberler

Yemeksepeti’nden yeni üyelik programı: Yemeksepeti+

Yemeksepeti’nden yeni üyelik programı: Yemeksepeti+
Yemeksepeti'nden yeni üyelik programı: Yemeksepeti+
0

E-ticaret pazaryerlerinde son zamanlarda kullanımı yaygınlaşan Plus, Premium gibi ayrıcalıklı üyelik hizmetleri furyasına Yemeksepeti de katılıyor. Yemeksepeti+ adı verilen yeni üyelik sisteminde, müşterilere özel indirimler ve avantajlar sunulacak. Kullanıcılar aylık belirli bir ücret ödeyerek Yemeksepeti+ (Yemeksepeti Plus) abonesi olabilecek. Abonelik ücreti henüz duyurulmadı.

Yemeksepeti+ avantajları ne olacak?

Yemeksepeti'nden yeni üyelik programı: Yemeksepeti+

Yemeksepeti+ aboneleri, Yemeksepeti’den verecekleri yemek siparişlerinde özel indirim imkanına sahip olacak. Buna ek olarak Yemeksepeti teslimatlı yemek siparişleriniz, Yemeksepeti Market ve Yemeksepeti Mahalle siparişlerinizden gönderim ücreti tahsil edilmeyecek.
Yemeksepeti’den yapılan açıklamaya göre çeşitli markalarla yapılan iş birliği yoluyla Yemeksepeti+ aboneleri farklı markalarda ve farklı platformlarda özel indirimler kullanabilecek. Eğlence, alışveriş ve finansal hizmetler sektöründe faaliyet gösteren çeşitli markalarla iş birliği yapıldı.

Yemeksepeti+ ne zaman açılacak?

Yemeksepeti+, 2022 son çeyreğinde seçilmiş kullanıcılara kullanımına sunularak test edilecek. 2023 yılında tüm kullanıcılara açılacak. Henüz Yemeksepeti+ hakkında daha fazla bilgi paylaşılmadı.

İlginizi Çekebilir

Yorum Yap